Witaj na stronie MebleSiemianowice.pl!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

top

Meble do Sypialni

Przymierzając się do umeblowania sypialni mamy głowę pełną pomysłów. Problem pojawia się, kiedy chcemy dobrać meble do idealnie wymierzonego przez nas pomieszczenia. Komplety przeznaczone do sypialni w sklepach meblowych są nie tylko drogie, ale też posiadają elementy, których nie pasują do naszej koncepcji. 

A wystarczy skorzystać z naszej oferty. Jesteśmy w stanie wykonać meble na wymiar co zdecydowanie ułatwia rozmieszenie w taki sposób, jaki klient sobie założył.

Nasza firma oferuje profesjonalną usługę począwszy od wymierzenia, wykonanie meble, aż po ich końcowy montaż. Można powiedzieć, że jesteśmy z klientem od samego początku urządzania sypialni czy salonu.

Pytamy co jest dla niego najważniejsze oraz z czego mamy wykonać meble.Jesteśmy w stanie wykonać meble nowoczesne jak i klasyczne.

Od wielu lat doradzamy przy wyborze odpowiedniego umeblowania mieszkania. Warto podkreślić, że posiadamy własną stolarnie, więc nasze możliwości produkcyjne są bardzo duże. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, bowiem meble na wymiar to wielka wygoda dla klienta.

Zobacz galerię mebli do sypialni, które mieliśmy przyjemność wykonać

Szybki kontakt

logosmall

ul. Boh. Westerplatte 20

43-106 Siemianowice Śląskie

tel. 888 723 527

e-mail: biuro@meblesiemianowice.pl

 
promocje

Nasza firma bazuje
na innowacyjnych rozwiązaniach firmy

blum